Ubytování

LIBERECKÁ BOUDA je horský penzion hotelového typu s restaurací a wellness umístěný v samotném srdci Krkonoš. Nabízíme ubytování, rekreaci, lyžování, firemní akce, školení, prezentace a školy v přírodě.
Pokoj 4+0

Pokoje

Naše pokoje mají vlastní koupelnu včetně toalety, jsou kompaktní a útlulné. 3x pokoj [2+1] (2 plnohodnotná lůžka a 1 přistýlka),
4x pokoj [3+0], 1x pokoj [3+1],
2x pokoj [4+0], 1x pokoj [4+1], 1x pokoj [4+2],
​​1x společný pokoj [13+0] s koupelnou (toaleta na chodbě)
Celkový kapacita: 50 lůžek a 7 přistýlek

SKI in & out

Objekt se nachází přímo u horní stanice Skiareálu Luisino údolí v Dolním Dvoře v nadmořské výšce 860 m.n.m. Areál nabízí vše, co budete v zimních radovánkách potřebovat - upravené sjezdovky s umělým zasněžováním, půjčovnu vybavení nebo lyžařskou školu.

Ski in & out
Vybavení

Vybavení

Dětská herna, kulečníkový stůl, ping-pong nebo šipky v ceně pobytu včetně vybavení. Profesionální fotbálek Garlando je za symbolický poplatek.

Restaurace

Kvalitní suroviny jako základ každého jídla. Polopenze je zahrnuta v ceně pobytu. Snídaně jsou formou bufetu (švédské stoly), k večeři nabízíme výběr ze 2 jídel a dezert.

V době od 10:00 do 23:00 je otevřena restaurace i pro veřejnost (omezená kapacita v době podávání večeří od 18:00 do 19:00). Nabízíme hotová jídla a minutkovou kuchyni.

Restaurace
SKIBAR

Skibar

Celý den se bavíte na svahu, tak upusťte páru i v našem Skibaru! Nabízíme polévky, jídla, drobné občerstvení, pivo, limo, šnapsy, teplé nápoje a vynikající atmosféru. Otevřeno každý den od 9:30 do 16:30.